104,50 TL
-
+
Sepete Ekle

 Silver Star Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

Silver Star Kuzu Etli  Köpek Maması,tüm yetişkin ırklar için, günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş tam ve dengeli, premium köpek mamasıdır.

Doğa mucizesi keten tohumu ve balık yağı kullanılarak omega 3 & 6 dengesi sağlanmıştır.
Yucca bitkisi ile koku ve amonyak kontrolü sağlanır, besinlerin emilimi artırılır. Bağışıklık sistemi güçlendirilmesine ve büyümesi ve performansının iyileştirilmesine yardımcı olur.
Patojen bağlayıcı mannan oligosakkarit, bağışıklık sağlayıcı beta-glukanlar ve bağışıklık destekleyici zengin maya kaynağı olan CitriStim içeriğiyle iyi bir bağırsak sağlığı ve performans sağlanmasına yardımcıdır.
Sağlıklı deri ve parlak tüyler için bira mayası kullanılmıştır.
Peynir altı suyu tozu kullanılarak bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardımcıdır. Kaslar, organlar ve sinir hücrelerini destekler.
Vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiştir.


İçindekiler: İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Buğday Kepeği, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası.

 

İçerik Bilgileri ve Analiz Değerleri

Mineraller:   Organik kalsiyum, Fosfor, Sodyum, Organik iyot, Oganik çinko, Organik bakır, Potasyum klonür, Organik demir, Organik selenyum.

Vitaminler: Vitamin A, Vitamin B1 – B2 – B3( Niasin), B6 – B12 – B7(Biotin), B9(Folik Asit), VİT-C, VİT-D, VİT-E, VİT-K, Kolin, Kalsiyum Pantotenat) 

BESİN MADDE BİLEŞENLERİ 
Ham Protein*...............19%
Ham Yağ....................8%
Ham Kül.....................2%
Ham Selüloz (Lif)...........3%

 

Dünyada kedi ve köpeklerin beslenme gereksinimlerinin bildirildiği standartları ortaya koyan AAFCO (The Association of American Feed Control Officials), FEDIAF (European Pet Food Industry Federation) ve NRC (National Research Councill) 'ye uygun olarak,Lider Petfood tesislerinde üretilmektedir.

12
Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor