699,00 TL
-
+
Sepete Ekle

SilverStar Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 KG

 

Yetişkin Köpekler İçin Eksiksiz Formül

 SilverStar Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması , tüm yetişkin ırklar için, günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş tam ve dengeli, premium köpek mamasıdır.

Daha Parlak Tüyler

Doğa mucizesi keten tohumu ve balık yağı kullanılarak omega 3 & 6 dengesi sağlanmıştır.
Sağlıklı deri ve parlak tüyler için bira mayası kullanılmıştır.Sağlıklı bir bedeninin işareti olan parlak tüylere sahip olmasına yardımcıdır.

 

Kalp Sağlığına Destek
İçerik açısından zengin bir beslenme rutini olan SilverStar ile kedilerin kalp ve damar sağlığı önemli ölçüde koruma altına alınmaktadır. 

 

Diş ve Diş Eti Sağlığına Uygun Taneler

Paket içerisinde yer alan taneler kedilerin dişleri tarafından rahatlıkla parçalanabilir. Bu sayede kedinizin diş ve diş eti sağlığına yardımcı olur.

Güçlü Bağışıklık Sistemi

 

Peynir altı suyu tozu kullanılarak bağışıklık sistemi güçlendirilir. Kaslar, organlar ve sinir hücreleri desteklenir.
Yucca bitkisi ile koku ve amonyak kontrolü sağlanır, besinlerin emilimi artırılır. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine ve performansın iyileştirilmesine yardımcı olur.

 

İştah Açan Üstün Lezzet

Hayır diyemiyecekleri lezzet.

 

Sağlıklı Sindirim Sistemi

Patojen bağlayıcı mannan oligosakkarit, bağışıklık sağlayıcı beta-glukanlar ve bağışıklık destekleyici zengin maya kaynağı olan CitriStim içeriğiyle iyi bir bağırsak sağlığına destek olur.

 

Tam İçerik

Vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiştir.

 

İçerik Bilgileri ve Analiz Değerleri
İçindekiler: İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Buğday Kepeği, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası.

 

Mineraller:   Organik kalsiyum, Fosfor, Sodyum, Organik iyot, Oganik çinko, Organik bakır, Potasyum klonür, Organik demir, Organik selenyum.

Vitaminler: Vitamin A, Vitamin B1 – B2 – B3( Niasin), B6 – B12 – B7(Biotin), B9(Folik Asit), VİT-C, VİT-D, VİT-E, VİT-K, Kolin, Kalsiyum Pantotenat) 

BESİN MADDE BİLEŞENLERİ 
Ham Protein*...............19%
Ham Yağ....................8%
Ham Kül.....................2%
Ham Selüloz (Lif)...........3%

Dünyada kedi ve köpeklerin beslenme gereksinimlerinin bildirildiği standartları ortaya koyan AAFCO (The Association of American Feed Control Officials), FEDIAF (European Pet Food Industry Federation) ve NRC (National Research Councill) 'ye uygun olarak üretilmektedir.

3973
Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor